Kurumsal

main-visual Şirketimiz Hakkında; Uzman sertifikalı kadrosuyla hizmet veren firmamız; Samsung ürünlerinin teknik arızalarını çözüme kavuşturmak amacıyla kurulmuştur. Biz müşterilerimizin sahip olduğu ürünlere onlar kadar değer vererek, verdiğimiz hizmetin müşterilerimizi memnun edebilmesi için sürekli çalışan bir firmayız. Bu anlamda bünyemizde bulunan tüm alanlarda sektörde bir numara olmamıza rağmen daha iyisini yapmak için sürekli bir gelişim ve değişim içindeyiz.

Sahip olduğumuz misyon, teknolojik gelişmelere ve çağa ayak uydurarak değişen ihtiyaçları en mükemmel şekilde sağlamak ve siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek. Sadece sahip olduğumuz müşteri kitlesine değil tüm Samsung kullanıcılarına kaliteli, profesyonel, hızlı ve ekonomik servis hizmeti sağlayabilmek amacıyla varız.

 

Vizyonumuz;
Pazarımızın gerektirdiği ürünleri yakından takip edip, kadromuzu yenilikler konusunda sürekli bilgi ve deneyim sahibi yaparak müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmak. Yüksek nitelikli küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Misyonumuz;
Markamızı tercih eden müşterilerimizin yaşadığı sorunları çözmek, %100 Marka memnuniyeti saglamaktır.

Kalite Politikamız;
Kalite yönetim sistemine tam kadro olarak inanır ve gereklerini yerine getiririz. Hizmet verdigimiz pazarlardaki üstünlüğümüzü korumak yeni yatırımlar yapacağımız pazarlardaki lider pozisyonumuzu korumak için kalite yönetim sistemi gereklerine uymak ön şarttır.

Hedefimiz;  “Müşteri memnuniyetidir.”
Faaliyette bulunduğu tüm alanlarda proje tasarımı, proje uygulamaları ve servis hizmetleri müşteri gereksinim beklentilerini tam olarak karşılayacaktır. Ulusal ve uluslar arası yönetmelikle uygun çalışarak, Gelişmiş teknikler uygulayarak, Kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik kullanarak Zamanında ve yüksek kalite ile bitirmeyi hedeflemektedir.